"Ave Maryja" - IV Przegląd Pieśni

przeglad 6 20181108 1039470124Pod koniec października w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie miał miejsce kolejny przegląd pieśni poświęconych Matce Bożej. Nasi uczniowie coraz chętniej biorą udział w tych corocznych spotkaniach i coraz lepiej się w nich prezentują.

Najliczniejszą grupę w bieżącym przeglądzie stanowili wykonawcy z klas piątych i szóstych. Wszystkich uczestników było ponad czterdzieścioro. Występowali zarówno a' capella, jak również przy akompaniamencie - z towarzyszeniem gitary lub profesjonalnego podkładu muzycznego.

Artystom i organizatorom gorąco podziękował ksiądz proboszcz Jan Ziętarski - sponsor słodkich upominków. Dziękujemy

Na zakończenie wszyscy uczestnicy - łącznie z widzami - zaśpiewali radośnie pieśń "Chwalcie łąki umajone".

B. Małecka

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii