MODLITEWNE CZUWANIE NA JASNEJ GÓRZE W INTENCJI POWOŁAŃ

jasnagora 18 20181211 2003627611"Madonno, Czarna Madonno,

Jak dobrze Twym dzieckiem być!

O, pozwól, Czarna Madonno,

W ramiona Twoje się skryć!"

9 grudnia późnym wieczorem i nocą grupa wiernych z Dekanatu Ożarowskiego, pod przewodnictwem proboszcza naszej parafii księdza kan. Jana Ziętarskiego uczestniczyła w nocnym czuwaniu przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej Jasnogórskiej. Modlitewne czuwanie rozpoczął Apel Jasnogórski. O północy ksiądz kanonik sprawował Mszę Świętą, następnie wierni uczestniczyli w czuwaniu indywidualnym polecając Czarnej Madonnie troski diecezji, parafii i swoje osobiste. W czuwaniu wzięła udział utalentowana muzycznie młodzież naszej parafii, która z głębi serca wyśpiewywała uwielbienie i cześć Pani Jasnogórskiej.

Modlitwę i pielgrzymi trud wierni ofiarowali w intencji powołań. Pomysłodawcą nocnych czuwań przy tronie Matki Bożej w intencji powołań jest Pasterz naszej diecezji Ksiądz biskup Krzysztof Nitkiewicz.

Całość zdjęc do obejrzenia w galerii.