II MOTO PIKNIK I NIE TYLKO...ZA NAMI

moto 1 20240514 1638865941Ostatnie sobotnie majowe popołudnie nasza wspólnota parafialna spędziła w sposób nietypowy, ciekawy i budujący. Przykościelny Plac Koronacyjny stał się miejscem, gdzie miłośnicy motocykli oraz zabytkowych samochodów wielbili Boga poprzez swoją pasję-miłość do jednośladów.

II Moto Piknik i nie tylko...rozpoczęła uroczysta majówka i błogosławieństwo pojazdów. Bardzo licznie przybyli parafianie i goście obejrzeli paradę motocyklową, uczestniczyli w pokazie ratownictwa, korzystali ze stoisk edukacyjnych. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Były dmuchańce i zjeżdżalnie. Na scenie zaprezentowały się zespoły muzyczne. Wiele osób rozsmakowało się w przepysznych, przygotowanych na tę okazję daniach. Całości dopełniały koszulki z logo pikniku.

A wszystko to było możliwe dzięki wspaniałym pomysłom i zaangażowaniu wielu osób, których inspirował i zarażał swoją pasją ks. Piotr Sołdyga.

Całość zdjęć do obejrzenia w galerii.