KATOLICKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE

im. sługi Bożego Bp. Piotra Gołebiowskiego

przy parafii Św. Stanisława w Ożarowie

 

Mapa bitowa w ulotka w corelu1

 

 

Pamiętaj: nie jesteś sam! Potrzebujesz pomocy i wsparcia?

Jesteś w kryzysie lub masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić?

Nie wiesz gdzie szukać pomocy?

 

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!


PRZYJDŹ, ZADZWOŃ TEL. 515 988 193


POMOŻEMY

 

Daj nam znać jakiej oczekujesz pomocy, czego oczekujesz ? wtedy my zobaczymy w czym możemy być dla ciebie użyteczni i jak zorganizować tę pomoc.

 

 

 

 

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi:

 

1. Poradnię Rodzinną czynną po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem tel. 691 957 912.

2. Kurs przedmażeński od 9 marca do 6 kwietnia marca  2019 r. (spotkania w soboty o godzinie 16:00 w salce parafialnej).

3. Katechezę przedmałżeńską po uprzednim uzgodnieniu z duszpasterzem.

4. Dla rodzin - spotkania z psychologiem, księdzem i prawnikiem po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (15 8611048). Psycholog pełni dyżur w każdy poniedziałek od godziny 13 do godziny 16 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ożarowie.Comiesięczne spotkanie formacyjne wolontariuszy Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie im. Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego w Ożarowie odbywa się w pierwsze poniedziałki miesiąca po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa.


 


 

Człowiek jest drogą Kościoła. Ta droga najpełniej wyraża się w rodzinie. Rodzina nie jest dla człowieka strukturą drugorzędną i zewnętrzną, która krępuje jego rozwój i wewnętrzną dynamikę. U podstaw całego porządku społecznego znajduje się zasada jedności i nierozerwalności małżeństwa, zasada, na której opiera się instytucja mażeństwa i całe życie rodzinne.
                    Jan Paweł II