KATOLICKIE CENTRUM POMOCY RODZINIE

im. sługi Bożego Bp. Piotra Gołebiowskiego

przy parafii Św. Stanisława w Ożarowie

Mapa bitowa w ulotka w corelu1

Pamiętaj: nie jesteś sam! Potrzebujesz pomocy i wsparcia?

Jesteś w kryzysie lub masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić?

Nie wiesz gdzie szukać pomocy?

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

PRZYJDŹ, ZADZWOŃ TEL. 510 384 908

POMOŻEMY

Daj nam znać jakiej oczekujesz pomocy, czego oczekujesz ? wtedy my zobaczymy w czym możemy być dla ciebie użyteczni i jak zorganizować tę pomoc.

Katolickie Centrum Pomocy Rodzinie prowadzi:

1. Poradnię Rodzinną czynną po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem tel. 691 957 912

2. Kurs przedmażeński od 4 lutego do 8 kwietnia 2017r. (spotkania w soboty o godzinie 16 w salce parafialnej)

3. Katechezę przedmałżeńską po uprzednim uzgodnieniem z duszpasterzem.

4. Dla rodzin - spotkania z psychologiem, księdzem i prawnikiem po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (15 8611048) Psycholog pełni dyżur w każdy poniedziałek od godziny 13 do godziny 16 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ożarowie.

Comiesięczne spotkanie formacyjne wolontariuszy Katolickiego Centrum Pomocy Rodzinie im. Sługi Bożego bp. Piotra Gołębiowskiego w Ożarowie odbywa się w pierwsze poniedziałki miesiąca po wieczornej Mszy Świętej. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa.

Człowiek jest drogą Kościoła. Ta droga najpełniej wyraża się w rodzinie. Rodzina nie jest dla człowieka strukturą drugorzędną i zewnętrzną, która krępuje jego rozwój i wewnętrzną dynamikę. U podstaw całego porządku społecznego znajduje się zasada jedności i nierozerwalności małżeństwa, zasada, na której opiera się instytucja mażeństwa i całe życie rodzinne.